Pro radost dětí i jejich rodičů

Nesmíme zapomínat ani na ty nejmenší. Proto i reklamní předměty pro děti najdete na Promodarky.cz. Reklamní předměty nemusíte mít jen pro své VIP klienty, pro věrné zákazníky nebo pro své kolegy a zaměstnance. Ani vy nemusíte mít děti, abyste začali uvažovat nad reklamními předměty pro děti. Můžete si u nás vybrat reklamní předměty pro děti a obdarovat nejbližší školku nebo udělat firemní balíčky na blížící se dětský karneval. Samozřejmě můžete obdarovat i rodiče-zaměstnance, rodiče-kolegu či kolegyni a další, kteří budou mít stejnou radost jako jejich ratolesti.

pro rodiče i děti

Vámi vybraný reklamní předmět dokážeme potisknou dle vašeho přání. Můžete zvolit logo vaší firmy, slogan nebo věnování. Je to jen na vás. Se samotným grafickým návrhem vám zdarma pomůžeme. Samozřejmostí je i možnost zakoupit reklamní předměty pro děti bez potisku. Vše máme skladem a v dostatečném množství. Veškerý sortiment je v různých barevných kombinacích a hlavně je cenově dostupný. V kategorii „Kreativní potřeby“ potěšíme každého kreativce, malíře nebo malířku. V nabídce máme kromě pastelek i voskovky, fixy a křídy. Dále v této kategorii najdete i sady na vybarvování – sportovní batůžek, cestovní hrníček, roztomilá dřevěná sada nebo i dětská zástěrka. Pokud vlastníte foukací fixy, můžete batůžek nebo zástěrku vybarvit jimi. Vaší fantazii a fantazii vašich dětí se meze nekladou.

pastelky pro děti

V kategorii „Ostatní“ nabízíme krásné reklamní klipy na bloky nebo fotografie. Takové klipy na bloky využijete určitě i v kanceláři. Klip na bloky se může stát i skvělým dárkem pro učitelku vašeho dítka. V nabídce najdete i školní geometrické sady pro starší děti. Dále roztomilé gumy nebo pouzdra. Nejroztomilejší kategorií jsou „Plyšové hračky“. Klíčenka s plyšovou hračkou potěší nejen děti, ale i puberťáky nebo rodiče. Roztomilá deka s plyšovou hračkou je skvělým dárkem pro vaši kolegyni – budoucí maminku.