Pohodlné sedací vaky pro vaše děti

Každé dítě skáče po posteli, válí se po zemi, dělá všemožné hlouposti. Proč mu radovánky nezpříjemnit o pohodlný sedací vak, ve kterém bude mít absolutní komfort.

Jak jsou tyto vaky řešené a jaké jsou barvy?

Tyto vaky mají zavedené kvalitní odepínatelné popruhy ze dvou stran, kterými si upravíte polohu daného vaku. Pokud popruhy odděláte, můžete vak použít jako polštář na ležení. Velkou výhodou je, že vaky jsou voděodolné a mají omyvatelný povrch. Další výhodou je náplň vaku, kterou můžete přidávat, pokud jí bude málo. Nebo také můžete odebírat, pokud jí tam podle vás bude moc. Sedací vaky o rozměru 179×140 cm mají náplň 450 l. A vaky o rozměru 189×140 cm mají o trochu více a to 500 l. Nemusíte se bát, že by se vaše zvídavé děti dostaly k náplni a všechnu by ji někde rozházely. Tyto vaky mají trojí zapínání, což znamená, že není možné jen tak vak rozepnout a nadělat nepořádek. Co se týče barev, můžete si vybrat z mnoha stylů. Například je k dispozici oranžová – černá, žlutá – hnědá, fialová – zelená a mnoho dalších zajímavých kombinací.

sedací vak pro děti

Vaky jsou velmi lehké, a proto není sebemenší problém přenést vak klidně ven na zahradu. Může se však stát, že se někdy vak zašpiní, to se hold stává. Jaká je tedy jeho údržba? Svrchní materiál je často nylon, který se jen tak nepoškodí, ani se neopotřebí. Pokud se na vaku objeví nějaká skvrna, tak stačí vzít navlhčenou houbičku nebo hadr a znečištěné místo přetřít.

sedací vak pro děti

Jaká je cena?

Cena těchto sedacích vaků pro děti se pohybuje kolem 1 989 Kč, což je za kvalitní, pohodlný vak naprostá nádhera.

Pokud tedy nechcete, aby se vaše děti válely po zemi, skákaly na posteli, dokud by nepraskl rošt postele, ale naopak chcete, aby vaše děti byly v klidu, nemačkaly se a nekrčily se při sledování mobilů nebo při učení v křesle, tak je správný čas na výbornou investici. Není to investice jen pro větší pohodlí dětí, ale i pro jejich zdraví a spokojenost ze svého útulného pokoje.