Oblíbené hry

Jaké máte rádi hry? A pamatujete si takové ty hry, které jste hráli, když jste byli malé děti? Já si myslím, že každé děti si nejraději hrají hry, u kterých se hodně zabaví. Například já, když jsem byla malá, tak jsem měla velmi ráda hru na honěnou a na babu a moc mě bavilo běhat. A to taky tak dopadlo, že když jsem byla v šesté třídě a hlásila jsem se na nějakou pohybovou aktivitu, tak jsem si vybrala běh. Moc mě to bavilo a vydrželo mi to vážně dlouho. Taky mě ve škole bavila hra vybíjená. A chtěla bych se tady v tomto pochlubit, protože ve vybíjené hře jsem byla opravdu premiant.

Děti si hrají hodně na počítači.

Byla jsem nejlepší. Musím říct, že ale zase učení mi ani tak moc nešlo. Ale tělocvik a různé tělocvičné hry mě absolutně bavily a šly mi skvěle. A taky z tělocviku jsem měla na vysvědčení vždycky jedničku. A hlavně z té vybíjené. Kolikrát jsem vždycky zůstala tam sama, ale museli jsme to ukončit, protože už skončila hodina tělocviku. Opravdu jsem v tom byla dobrá.

I kočičky si rády hrají.

A nyní mají děti jiné hračky a hry. V dnešní době si většina dětí hraje hry na mobilu anebo na počítači A já musím říct, že mě hry na mobilu a na počítači taky moc baví. Jenomže akorát na to už nemám tolik času, jako když jsem byla dítě. Jsem dospělá a mám dvě zaměstnání a taky dvě děti. A vy si jistě dokážete představit, že moc volného času opravdu nemám. To já, když mám volný čas, tak se věnuji dětem anebo si ráda pěkně odpočinu a čtu si knihu. To ale záleží opravdu na každém, čemu dává přednost. A vás taky baví hrát hry nebo raději sportujete nebo lenošíte? A co třeba klasické deskové hry, jako třeba Člověče nezlob se nebo dáma? Tyto dvě hry mě moc bavily a už jsme je dlouho nehrála, ale nyní jsem dostala chuť si tyto deskové hry zahrát. A vrátit se tak zpět do dětství. Hrála jsme je totiž velmi často s babičkou a dědečkem.