Krása oblých tvarů ženy nebo modelky?

Každý muž se rád otáčí za krásnou ženou. Není to nic nového, že si můžu dovolit říct, že větší úspěšnost mají štíhlé ženy s krásným poprsím. Ta žena, která je stylové oblečená, drápy a hezky namalovaná. Dlouhé nohy v minisukni, prsa krásně pevná a viditelná a podle očí bezchybná. Ale jsou tu i ŽENY OBLÝCH TVARŮ, které mají plnější tvary, ale přesto krásné. Tak je mi záhadou, zda je to opravdu v normě, když jsou v kurzu stále stejné ženy bez jediné chybičky. Samozřejmě ne každý muž je na štíhlé ženy, ale pořád vedou v tabulce žen.

Žena v plavkách, ležící na pláži

ŠTÍHLÁ ŽENA VS ŽENA PLNÝCH TVARŮ

I když je ŽENA OBLÝCH TVARŮ v kurzu až druhořadá, nemůžeme tvrdit, že nejsou krásné. Každá žena je bez pochyb hezká, ale zároveň jedinečná. Kdyby byly všechny ženy stejné, pak by to byla celkem nuda, nemyslíte? Přece nemůžeme vypadat stejně. Každá žena se cítí dobře v takovém těle, v jakém je. Jestliže není sama se sebou spokojená, pak s tím bojuje. Tak jako se může líbit žena štíhlá, tak i plnějších tvarů. Možná ŽENY PLNÝCH TVARŮ mají nějaké to plus. Je spousta mužů, které si rádi ženy za něco chytnou. Což by u štíhlé ženy byl trošičku oříšek. Prostě každá má něco do sebe.

NEMŮŽEME SE NA TO DÍVAT Z JINÉHO POHLEDU?

Co má jedna žena, nemůže mít i ta druhá. Žena s krásnou postavou podle tabulky? O co je víc, než ŽENA OBLÝCH TVARŮ? Na každém člověku se dá najít něco, co Vás může imponovat. Problém je, že mužům žena podle tabulky zamotá natolik hlavu, že k té druhé netabulkové ženě se nestihne dostat. Co by ti chlapy asi dělali, kdyby ženy štíhlého vzhledu vymizely z pozemského života?

Žena plnějších tvarů v šatech

ŽENA JE KRÁSNÁ, I KDYŽ MÁ NĚJAKÉ TO KILO NAVÍC

Spíš je otázkou, co krása samotná pro muže znamená. Jestliže vedle sebe potřebuje jen výstavní kousek nebo opravdovou ženu. Je jisté, že i ŽENY PLNÝCH TVARŮ jsou krásné. I ony se dokážou oháknout, nalíčit a hezky usmát. I ona má svoje přednosti, kterými může okouzlit spousta mužů. Jde jen o to, aby dostala šanci a nebyla řazena na druhou kolej.

Jak to vnímáte vy? Je pro Vás důležitá postava ženy nebo celkový charakter?