Historické jádro je největší chloubou města

Nachází se zde i naše ubytování.
Uprostřed krásného, malebného a sympatického města se nachází příjemný leč velice moderní penzion.
Královské město Loket je každým rokem hojně navštěvovaným místem. Je to ráj turistů. Láká mnohými zajímavostmi. Největší předností zdejšího města je samozřejmě hrad postavený v gotickém stylu. Oči budou přecházet, dech se bude zatajovat, ihned, jakmile ho spatříte. Jeho dominantní postavení je znát na první pohled. Tyčí se nad řekou a nad celým obzorem. Mocně se vypíná a vybízí návštěvníky k prohlídce.

cesta

  1. Volné chvíle strávené se svými nejbližšími

S přítelem, přítelkyní, partnerem, partnerkou, kamarádem, kamarádkou, sestrou, tetou, maminkou, sestřenicí či s partou přátel si můžete vyrazit na nevšední a okouzlující místo, které vás nadchne svou krásou, oslní svou historií, zkulturní díky starodávným památkám a povzbudí a nabije energií díky krásně bohaté přírodě všude kolem.
V okolí najdete spoustu stezek, po kterých je možné se procházet. Turistika je zde velice významný pojem. Příroda kolem je přímo úchvatná.

Kapacita 16 lůžek s možností přistýlky

Chcete se podívat do světa? Stačí vám bohatě naše krásná česká malebná země? V tom případě se přijeďte podívat na výjimečné místo plné historie, umění, krásy, ale i přírody a rozmanitosti.
Báječný zážitek prožijete v jedinečném penzionu. Chcete poznat nové místo?
Využijte k tomuto účelu hrad Loket ubytování. Vklouzněte do světa fantazie a pohádek. V této oblasti najdete malebný hrad se všemi jeho kouzly.

ubytování

  1. Pohodlí a komfort

Ubytování je velice příjemné. Budete zde mít plné pohodlí a vysoký komfort. Zažijete spoustu nevšedních zážitků a jistě si odnesete cenné vzpomínky na naše krásné město i na toto místo.
Penzion leží uprostřed tohoto krásného a historického města. Nachází se přímo na cestě k hradu. Pokoje jsou malebné, sympatické, moderní a velice vkusné. Příjemnou atmosféru si užijete ve dvoulůžkovém pokoji, který je nadstandardně vybaven. Výhodné ceny jsou připravené pro každého návštěvníka, ať už k nám zavítáte na jednu noc, nebo třeba na týden.
Ubytování zahrnuje bohatou a chutnou snídani. Wi-fi připojení je pro nás samozřejmostí a proto ho našim návštěvníkům poskytujeme zcela zdarma.
Pokud se ubytujete na 2 a více nocí získáte slevu.