Záznam v registru vám už vadit nemusí

Stačí opravdu málo a nepříjemná komplikace je na světě. Třeba když se zpožděním zaplatíte účty za telefon či energie, třeba když opomenete platbu za zdravotní či sociální pojištění anebo něco podobného, co je možné rychle napravit. Ovšem i v případě, že to napravíte, už může být pozdě – ve vašem registru bude záznam, kterým vám bude dělat potíže především v situaci, kdy budete potřebovat půjčku.

dolary

A taková půjčka se člověku v životě může hodit. Mnoho lidí si dokonce zvyklo na běžný způsob nakupování, kdy kupují ihned, ale platí až později, na splátky. To může být v mnoha ohledech výhodné, a i když nemáte nijak závratné příjmy, tak si můžete dopřát vše, po čem toužíte.

Záznam v registru vám může pořádně zkomplikovat život
Nicméně se záznamem v registru už to tak snadné není. Především platí, že díky němu nedosáhnete na žádnou půjčku v bance. Bankovní domy registry žadatelů o úvěr pečlivě zkoumají, a pokud takový záznam objeví, tak u nich budete mít dveře zavřené do doby, než záznam z registru zmizí. To může ovšem trvat i pěkných pár let.

platební karta

Potřebujete půjčku a nemůžete si dovolit čekat?
Jestliže se dostanete do situace, kdy půjčku musíte mít stůj, co stůj, vypravte se do nebankovní společnosti. Tedy pardon – nikam nechoďte, nebankovní půjčku si můžete sjednat i po internetu, rychle a snadno a bez zbytečných komplikací.
Ani záznam v registru nemusí vadit, pokud se nejedná o nějaký opravdu závažný záznam. Nebankovní hypotéka bez registru je tady pro všechny lidi, kteří potřebují půjčit peníze, ať už podnikají anebo jde o běžné spotřebitele. Od běžného úvěru se liší jen nepatrně vyšší úrokovou mírou, jinak jsou její podmínky stejné: pokud prokážete, že máte dostatečné příjmy, abyste své závazky byli schopni i s úroky splácet, a pokud se za svůj úvěr zaručíte vhodnou nemovitostí, pak je půjčka vaše.