Vzdělávejte se s časopisy

Pod pojmem časopisy v trafice si většinou představíte bulvární plátky, nebo časopisy pro děti, například princezna nebo Bravo. Nicméně jsou tu i ty, které vás mohou vzdělávat hned v několika ohledech. Například si můžete přečíst něco o historii, o záhadách ze světa, nebo články hned z několika v oblastí, a to mohou nejen dospělí, ale i děti. Jistě jim tak zábavnou formou můžete předávat různé zkušenosti, aby se mohly samy rozvíjet.

 knihy a časopisy v posteli

ABC

Ábíčko je známý časopis po celé generace. Jistě si všichni pamatujete na několikastránkové modely aut, staveb, ale i jiných věcí, jako například stíhačky. Stejně tak v nich najdete mnoho článků, které se věnují přírodě, ale i technice a vědě. Kromě toho se může dítě dozvědět o různých aktuálních vynálezech či nápadech, které pomáhají přírodě a světu. Je to tedy časopis určený především pro děti, ale zabaví se s ním i dospělí a rozhodně se vyplatí do něj investovat peníze.

 

100+1

Mezi známé časopisy určený pro dospělé, ale samozřejmě si v něm mohou počíst i starší děti, patří časopis 100+1. Na sociálních sítích časopisu denně zveřejňují redaktoři zajímavost ze světa. Dříve byly články často převzaté ze zahraničí, nicméně v dnešní době má již jiné majitele. Můžete si zde přečíst články z oblasti přírody, techniky, vědy, ale i ze společnosti.

 prohlížení časopisů

Enigma

Opět naprosto rozdílný druh časopisu, jelikož se specializuje na záhady ve světě, konspirační teorie a různé zajímavosti. Některé konspirační teorie by vás v životě nenapadli a občas si můžete říct, že jsou některé články příliš přehnané. Nicméně o to ale v časopise jde, rozvést jisté teorie a předat vám důvody a myšlenky lidí, kteří tyto nápady drží při životě. A naopak samozřejmě protikladné názory. Setkáte se zde i s paranormálními jevy, počtete si o tajemstvích, které neměly být nikdy objeveny, ale i o světových událostech a tragédiích.