Plot je u domu nepostradatelný

Pozemky, domy a zahrady, by měli mít také svůj plot. Díky plotu víte, kde končí hranice Vašeho pozemku a kde začíná nový. Zajišťuje také bezpečí a chrání Vaše věci na zahradě proti odcizení. Samozřejmě je plotu důležitý také pro soukromí, kterého je v dnešní době nedostatek. Pokud plot kolem domu nemáte, tak udělejte změnu a zrealizujte ho. V dnešní době se nejčastěji potkáváme s ploty pletivovými a také betonovými.

ploty (2)

Plot pletivový je nejčastější volba u nás i v zahraničí. Dá se s ním oplotit doslova cokoliv a to bez rozdílu výměry pozemku. Plot zabraňuje vniknutí zvěře v zimním období a také zlodějům. Pro větší bezpečnost si můžete na plot naistalovat ostnatý drát, který bude zloděje odrazovat. Tento drát může být u dvojitý, to však záleží pouze na Vás. Tento plot je relativně levný a jeho montáž poměrně snadná. Jedinou nevýhodou tohoto plotu je, že je přes něho vidět. Plot také nemusíte ošetřovat a i tak vydrží dlouho let. To se však dá napravit sítěmi na plot, nebo keřovitým porostem. Jde o ideální cenu a kvalitu.

ploty

Plot betonový je vlastnostmi nejlepší plot vůbec. Montáž betonového plotu nezabere moc času a je poměrně snadná. Tento plot Vám zajistí dokonalé soukromí před sousedy a zvídavými lidmi a to díky tomu, že může dosahovat výšky až 3 metry. Mimo soukromí se také můžete těšit na protihlukovou a povětrností bariéru. Na výstavbu nebudete potřebovat žádné stavební povolení a má nenáročnou údržbu. Tento plot vydrží také spoustu let a můžete si vybrat z mnoha dekorů a výplní. Výplně mohou být dřevěné, plastové, nebo kovové. Také si můžete vybrat, zda chcete jednostranné, či oboustranné výplně.

Jestliže tedy přemýšlíte o plotě a máte dostatek financí, tak zainvestujte do betonového plotu. Zaručeně se Vám vyplatí a konečně budete mít soukromí před sousedy a zvídavými lidmi z ulice.