Nespoléhejte se na Viagru, ale na sebe


Když se vám porouchá sekačka na trávu, například se uvolní a poškodí sekací nůž, demontujete jej, necháte zbrousit, případně vyměníte za nový, a sekačka se vám pak opět odvděčí bezchybným fungováním. Naprosto jasný a logický postup, jak by to mělo být.

barevné luštěniny

Když se však objeví problém ve vašem organismu, například dojde k oslabení erekce, namísto abyste se snažili dopátrat příčiny a řešili ji, podobně, jako událost se sekačkou, necháváte rozřešení na někom jiném, v tomto případě například na Viagře. Domníváte se, že spolknete zázračnou pilulku, a ona v těle všechno opraví sama, aniž byste se museli o nápravu snažit.

vystresovaný muž

Takto to ale nefunguje, dokud se budete zajímat pouze o to, jak koupit Viagru, ale nebudete mít zájem přijít na to, proč jste se dostali do této situace, nic se tím nevyřeší. Neobcházejte přírodní (duchovní) zákony, protože vše ve Vesmíru funguje jako stroj, v podstatě jako ta sekačka, a vy byste měli porozumět jeho principům. Vaše tělo je skutečně dokonalý stroj, který také vyžaduje údržbu a vhodné suroviny (palivo) pro jeho bezchybné fungování.

V případě potíží s erekcí vám napovíme. Vaše tělo – váš perfektní stroj potřebuje buněčnou výživu, a tu nenajdete v supermarketech s potravinami, z nichž většina (až na některé výjimky, například ovoce a zeleninu) vám potřebnou výživu nedodá. Vyhněte se plným regálům cukrovinek z rafinovaného cukru, masu a uzeninám, alkoholu, pečivu z bílé mouky a průmyslově zpracovaným surovinám a nakupujte raději v prodejnách specializovaných se zdravou výživou.

Zároveň se vyhýbejte stresu a vypomáhejte si při tom vhodnými bylinkami, například adaptogeny, kam patří Ashwagandha, Rozchodnice růžová, Kotvičník zemní nebo Maca peruánská. Adaptogeny udržují potřebnou hormonální rovnováhu, posilují tvorbu testosteronu a tlumí produkci stresových hormonů.