Hlubinná regresní terapie pomáhá tam, kde zklamala lékařská věda

Veškerý léčebný potenciál je v každém z nás. Ale ti, co ho nedokážou beze zbytku využít anebo nevědí, jak vlastně na to, že snad mohou být sami sobě léčitelem, mohou vyhledat jinou pomoc. Je důležité umět se svěřit do rukou druhého. Abyste toto mohli udělat, je třeba, abyste našli člověka, kterému budete ze sta procent důvěřovat. Je třeba se mu oddat natolik, abyste se dokázali zcela uvolnit a přijímat jeho energii. On vás povede a provede celkovou hlubinnou regresní terapií, kdy se budete cítit jako byste pluli v maminčině bříšku. Bez obav, strachů z budoucna, prostě jen jste.

mozek terapie

Regresní terapie je formou alternativní psychoanalýzy, jenž pracuje v nevědomím klienta. Jsou věci, které víte a které si pamatujete „hlavou“, ale jsou i věci, které si vaše hlava nepamatuje. Nejste totiž chodící encyklopedie a mozek je natolik inteligentní, že určité vědomosti a informace sám filtruje, protože za celý váš život nemůžete stále uchovávat všechny informace, které jste nabyli a které každým dnem, hodinou, minutou, vteřinou, nabýváte. To je jedna strana mince.

očista mysli

Ale naše tělo a naše buňky si pamatuji naprosto vše, a toto je uloženo v našem podvědomí či chcete-li, nevědomí. Pamatuje si právě i ony nepříjemné stavy a situace, které se vás v minulosti bolestně dotýkaly, ale vy jste je „uklidili“ hluboko do sebe. Problém jste neřešili, jen jste ho z a m e t l i pod rohožku. A proto se vám neustále opakují nepříjemné události, které připomínají onen dřívější stav, než jste se chopili koštěte a problém jste vymetli. Ale jen z hlavy, v nevědomí vám zůstal.

Pokud toto chcete vyřešit a utnout nepříjemné stavy, musíte se k problému postavit čelem. Ne každý to umí, proto vám můžeme poradit skutečně ověřenou metodu, a to hlubinnou regresní terapii, jejíž pomocí váš průvodce za pomoci různých technik problém zvědomí, otevře a vyčistí. Tím se nepříjemné negativní příznaky z vašeho života prostě a jednoduše vytratí …