Zdravější život se sladkým nádechem v ústech

Chuť na sladké se těžko odbourává, https://www.tyden.cz/rubriky/zdravi/pri-odbouravani-alkoholu-rozhoduje-vaha-i-pohlavi_425957.html a to především pokud člověk dostane opravdu velikou slinu, jak se říká. Někdo jde tuto chuť raději zaspat a někdo si zasportuje a někdo sní vše na co přijde, aby svou touhu utišil. Není to snadné především v případě, pokud si hlídáme jídelníček abychom se správně stravovali. Pokud držíme nějakou dietu, tak chuť na sladké se objevuje velice často.

sladká čokoláda

Díky mnoha náhražkám čokolády se chutě dají lépe zvládnout. Sáhněte po sladkém ovoci raději než po čokoládovém dortu. Vybírejte si potraviny, které jsou zcela bez cukru. Další možnou alternativou je marmeláda bez cukru Eshop.koldokol.cz. Tato marmeláda je chutná a mnohem zdravější než jiný způsob zajídání chutí. Udělejte si palačinky a namažte si je výtečnou marmeládou která Vás pohladí po duši. Skvělá chuť a výborná konzistence.

Výborná snídaně, svačinka i večeře lze udělat sladkou tečkou v našem dnu.

chutné palačinky

I dětská srdíčka si oblíbí jiné produkty bez přidaného cukru. Nemusí se přeci neustále cpát jen čokoládičkami, lízátky, koláči a dalšími nezdravými produkty, které jim velice těžko odmítáme kupovat a poskytovat. Mnoho malých dětí mají zkažené zuby díky nadměrné konzumaci sladkých produktů a také díky špatné péči v rámci hygieny zoubků. To, že to jsou první zoubky naší malé ratolesti neznamená, že se o ně nemusí pečovat.

Další metody, jak ukojit touhu po sladkém je zajíst tuto chuť něčím co máme rádi, ale jedná se o jiné produkty jako je například určitý sýr, vysokoprocentní uzenina, oblíbená zelenina a ovoce anebo dobrý jogurt.

Pokud preferujete zdravější způsob života a celkové zdravější stravování, tak se nebojte prozkoumat své možnosti, které můžete využívat při konzumaci, vaření, pečení, smažení apod. Pokud produkt neznáte – vyzkoušejte jej na vlastní kůži. Najděte si recept na internetu nebo v domácí kuchařce a experimentujte.