Výrobek, který si do ruky nevezmete

A rozhodně jich není málo. Například právě výroba bot pokračuje, ale jen ve velmi malém měřítku. Ovšem vyrábí se zde jiné věci, které si po jejich koupi můžete ohmatat a fyzicky je používat. Jednu věc však chytit do ruky nemůžete a ta se zde dělá skutečně již dlouhou dobu s řadou velmi spokojených zákazníků. Nu, nebudu vás nechat hádat, ale napíši rovnou, že jde o věc hodně potřebnou a důležitou. Tvorba webu Zlín má skutečně dlouholetou tradici a dá se předpokládat, že zde ještě dlouho mít bude.

stavba webu

Jestli si představujete, že tuto práci dělá nějaký student doma po večerech, tak to se kapičku mýlíte. Tímto způsobem by se to asi dělat nedalo. Tedy ne v současnosti, kdy je klasický web provázán s další spoustou věcí, bez kterých by možná někde na serveru „visel“, ale jeho návštěvnost by byla pár lidí za měsíc. Což u prodejního webu majitele firmy jaksi nelze. To by si asi ten majitel hodně rozmyslel, zda u tohoto webového tvůrce zůstat. Asi si nyní říkáte, jak je to myšleno. Web už jednou je, tak jaképak copak.

To je dlouholetý omyl každého člověka, který nemá tušení, že se o stránky musí někdo starat. Pochopitelně, jde-li o web obyčejný, nebo třeba jen o statickou webovou prezentaci, máte pravdu. O web se takřka skutečně nikdo nemusí starat tak jako o web, který musí být vidět nahoře po vyhledávání. Někde dole je, ehm, nic platný. Místo ehm si můžete dosadit co chcete. Nu, a to, aby vidět byl se stará člověk, který ví, co je to SEO.

Stránky také musí být plně funkční a existují lidé, kteří se je pokusí zničit. Jsou to hackeři a je lhostejno zda je najala konkurence, či si tak jen „leští“ své ego. Takže zase musí být někdo, kdo se stará o ochranu webu, aby prostě pro zákazníka fungoval, popřípadě aby byl vůbec k nalezení.

web v mobilu

O dalších činnostech a lidech kteří se to vše starají již psát nemožno, protože by to bylo nad rámec článku. Pro představu, kdo vše za běžícím webem stojí to myslím stejně stačí.