Podle svých představ

Jistě jste si všimli že v téhle uspěchané době jde technologie čím dál tím rychleji do předu a stále se na trzích objevují nové věci. I taková 3D tiskárna, už teda není úplnou novinkou protože úplně první 3D tiskárna byla vynalezena 1989. Takže to není zas taková novinka. Jen poslední roky se na trhu objevil boom, kdy už si svojí 3D tiskárnu mohli pořídit i obyčejní lidé domů. A to se taky stalo, i když její cena je poměrně vysoká.

3d

S 3D tiskárnou se musíte naučit plno věcí aby jste ji mohli jen tak využívat pro svoji potřebu. Většinou se používá ve firmách. Například v Letectví, v automobilovém průmyslu a nebo taky ve zdravotnictvím. 3D tisk je náročný, jak časově tak i finančně. Protože pokud si chcete vytvořit 3D model tak musíte být opravdu pečlivý, snadno se může něco pokazit, ale problém je v tom, že nevíte přesně kdy se to stane. Pokud ale i přesto přemýšlíte že si tiskárnu pořídíte, tak se sní nejprve seznamte. CO vše musíte umět, jaký správný materiál musíte použít aby výrobek byl kvalitní, dále jak se s 3D tiskárnou vůbec zachází.

tisk

Pokud ale nemáte finanční prostředky na pořízení, nebo zrovna nejste odborník na práci s programováním, vůbec to nevadí. Jelikož se 3D tisk rozšířil, tak si můžete najít firmu, která vám udělá 3d tisk na zakázku.

A co všechno si můžete u takové firmy nechat vytisknout. Snad všechno co vás napadne. Nejčastěji se tisknou náhradní díly, dále můžete nechat vytisknout svým dětem třeba stavebnici nebo součástky k nějaké autodráze nebo k vláčko dráze. Dále si můžete nechat vytisknout i dekorace do bytu, nebo nějaké reklamní předměty pro vaši firmu. Opravdu je toho mnoho, takže fantazie se meze nekladou. Pokud máte představu, kterou jste si nakreslily na papír, takže něco jako plán a nebo máte přesný požadavek. Tak kontaktujte firmu a spolu všechno doladíte do posledního detailu.