Instalatér nonstop pracuje i na Silvestra

Naplánovat silvestrovskou oslavu může být zábavné samo o sobě, už jen tím, že se těšíte, až se na párty objeví vaši přátelé a známí. A nemusí jít ani o alkoholickou seanci, kde se všichni opijí do němoty, a nebudou o sobě vědět ještě před příchodem Nového roku, klidně můžete uspořádat oslavu střídmě, co se alkoholu týče, a můžete alkohol nahradit tancem, zpěvem, promítáním filmů, zábavnými historkami, anebo třeba připomenutím uplynulých Silvestrů s legendárním vypravěčem Vladimírem Menšíkem a dalšími herci z doby socialismu.

instalatér na toaletě

Oslava může probíhat u vás doma, vhodné je to zejména ve větších prostorách rodinných domů, kde je přístup i na zahradu, a kde se slavnostní přípitek neobejde bez výbuchů zátek šampaňského, aniž byste způsobili v interiéru nějakou katastrofu. Ta se však může přihlásit sama, v docela odlišné podobě.

Představte si, že se blíží 21. hodina, zábava je v plném proudu a vy náhle zjistíte, že se vám ucpala toaleta. Máte v domě pouze jednu a to znamená docela vážný problém. Přece kvůli zanesenému záchodu všeho nenecháte, když se tak báječně bavíte, tak ale co teď?

silvestrovská noc

Prozíraví lidé na to jdou od lesa. Dobře ví, že stačí přivolat instalatéra nonstop, a že ten si poradí i v takto závažné situaci, a to i přesto, že je dnes Silvestr, a vám je jasné, že objevit ve městě po jednadvacáté hodině někoho střízlivého, bude vážný problém.

Instalatéři udržují nonstop havarijní servis, to znamená, že jsou dostupní nepřetržitě po celý rok. Každý den, každou noc, i na Silvestra. Nemohou si dovolit situaci podcenit, protože i Silvestr je den jako každý jiný, a zanesená kanalizace nerozlišuje, zda je pátek, anebo neděle, kdy většina z nás nepracuje a odpočívá.

Instalatéři řeší v takovýchto situacích havarijní stavy nejen ucpaných záchodů, ale i prasklé topení, závadu na plynovém kotli, prasklou vodu ve zdi anebo třeba velmi nebezpečné úniky zemního plynu.